| Pnin a întrebat:

Care e cea mai hidratanta crema pentru față?

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Eu am tenul uscat si folosesc The Body Shop Vitamin C Glow Boosting Moisturizer dar asta nu inseamna ca e ok si pentru tine.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici una, iti imbatraneste pielea mai repede, apa si sapun dimineata. Exista sapun natural care miroase bine dai 20 lei in plus

| Pnin explică (pentru mgtow):

Săpunul usucă pielea din cate am citit.

| mgtow a răspuns (pentru Pnin):

Atat timp cat nu il freci peste tot nu are nimic. Eu fac baie cu sapun natural cu miros placut, simt ca e mai uscata pielea dar isi revine imediat.

| yooshi a răspuns (pentru mgtow):

Nu iti imbatraneste pielea crema hidratanta daca stii sa o alegi in functie de imgrediemte si de tipul de ten pe care il ai.
Apa si sapunul sunt bune dar usuca pielea pentru ca o curata de uleiurile proprii.De aia dai cu crema hidratanta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nivea

| Catrice a răspuns:

Aia potrivita tipului tău de ten.

| liliana77any a răspuns:

Eu folosesc crema de galbenele.

| Nouvel a răspuns:

Cea pe baza de castraveti.