| Mayy a întrebat:

Care e cel mai bun decolorant de par, (ce se afla in comert). vreau sa mi decolorez parul vopsit negru, ca sa pot sa mi-l fac un saten mai inchis, cat de cat uniform?
La coafor am vrut sa merg, dar.au spus ca e prea complicat, si trebuie sa mai iasa din culoare. dar nu stau eu dupa, coafezele lu' peşte. happy

2 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Nu iti strici parul mai bine nu incerca

| Andra_7327 a răspuns:

Si eu vreau sa ma decolorez saptamana asta...si am cautat mai multe produse pe net si cred ca voi incerca decolorantul syoss...tu ce ai facut pana la urma?