| bluelikenever a întrebat:

Care e cel mai bun deodorant spray pentru femei?

12 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Buna, eu folosesc Garnier si nivea cu bila si stick. Cele spray nu mi se par cine stie ce si lasa urme la pulverizare.
Pa, pa.

| Lovemebabybee a răspuns:

Eu iti recomand de la AMWAY, intr-adevar sunt scumpe produsele dar sunt excelente. Niciodata nu mau dezamagit, plus ca sunt si bio. Iar in caz ca nu stii, AMWAY este o companie gen AVON, ORIFLAME.
Funda big grin?

| LovelyPuppyEyes a răspuns:

B.U trendy love struck:Xlove strucklove struck e super bun si miroase foarte binehee hee eu zic sa il incerci :*

| DimLight a răspuns:

Vaselina

| bluelikenever explică (pentru DimLight):

Ai incercat?

| DimLight a răspuns (pentru bluelikenever):

Doar asta folosesc laughing

| bluelikenever explică (pentru DimLight):

Seems legit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu nu foloesc deodorante spray, eu folosesc cu bila sau gelhappy eu il folosesc pe gel Dove (alb cu albastru) original, este foarte bun, il poti incerca... daca chiar vrei neaparat spray iti recomand tot dove!happy

| Klews a răspuns:

Buna! Cele mai bune deodorante sunt de la Farmec, dar nu se mai gaseste asa de des. Ai putea incerca produsul "Nivea Pearl&Beauty"spray sau Nivea invisible solid. Cand transpir, el absoarbe lichidul si nu miroase deloc! Cel mai ieftin si bun este Rien deodorant spray, are o esenta delicata, care dureaza cam 6 ore, perfecta pentru ocazii, la plimbare etc.
Le poti gasi la Kaufland sau Penny.Succes in a alege!

| adelinna21 a răspuns:

Dove spary si chiar daca transpiri sa stii ca nu se simte deloc mirosul transpiratiei ci al deodorantului.persista si foarte mult.ti-l recomand

| kim26 a răspuns:

Pentru mine cel mai bun e dove spray.

| PapusaDePandispan a răspuns:

Dove sau Nivea