| chupachups1234 a întrebat:

Ce deodorant folositi? De care(cu bila, spray, etc)?

10 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Dove[bila]sau stick gel dar oricum toate lasa urme daca nu pete albe se ingalbeneste in timp bluza etc. dar asta este, trebuie sa ne protejam cumva de transpitarie

| roxy_2350 a răspuns:

Rexona stick. sunt multumita de el.

| Kandy a răspuns:

Spray de obicei si uneori mai folosesc deodorant solid happy

| NuAmHabar a răspuns:

Rexona stick sau spraywinking

| DiAnne_8069 a răspuns:

Cu gel.

| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a răspuns:

Apoi asa: Deodorant Rexona. Spray nivea. cu gel: nivea si cu bila: Dove. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funditabatting eyelashes?

| Gabitza a răspuns:

Rexona stick

| Carlene a răspuns:

Garnier mineral(spray si deodorant solid)...este foarte buna toata gama...
Dar acum depinde si de PH pieli tale!

| jarulitza a răspuns:

Spray, Dove sau Rexona pentru ca nu lasa pete albe si isi pastreaza mirosul si prospetimea.

| Fetita a răspuns:

Rexona solid... in general solide oricum