| Morphine21 a întrebat:

Care e cel mai bun rimel folosit de voi? Dar fond de ten?

Răspuns Câştigător
| Diana498 a răspuns:

Rimel- Yves Rocher: luminelle Mascara ultra-volume
- Avon: superFULL
Fond de ten- Yves Rocher: Couleurs nature ( Tent Fluide Zero Default)
Sunt foarte bune si sunt la un pret accesibil... Spor la gasit rimel si fond de ten! happy Sper ca ti-am fost de ajutor! Fundita?

9 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

-rimel de la Lancome
-fond de ten de la Avon

| Jamelia1 a răspuns:

Cel mai bun rimel folosit de mine este Definicils de la Lancome love struck love struck. Pur si silmplu il ador! Face totul pentru genele mele!
Alt rimel bun este de la L`oreal Voluminous Carbon Black Mascara

Un bun fond de ten este cel de la Laura mercier- Oil free foundation sau Clinique -Superbalanced Makeup ori cel de la Stila- Natural Finish Oil-Free Makeup

Sper ca ti-am fost de folos.Toate aceste produse isi merita banii!

Cit despre cele de la avon, fondurile de ten sunt oribile, nu te sfatuiesc(mai bine ai incerca deja fond de ten de la Maybelline Pure.makeup), iar despre rimeluri unele sunt ok iar altele sunt oribile

Totusi te-as sfatui sa alegi o fima mai buna si produsele sa fie de calitate

Sper ca ti-am fost de folos

| Katyusha_4814 a răspuns:

Rimelul cel mai bun pe care l-am folosit este MaxFactor WaterProof, este rezistent la apa si rezista pe gene si 2 zile daca nu il demachiezi. Lungeste genele foarte mult si pe cele de la colturi. Costa 65lei.
Fondul de ten la care nu cred ca am sa renunt vreo data este SecondSkin MaxFactor. Costa 65lei si acopera foarte bine. In combinatie cu pudra translucenta tot de la Max (40lei) efectul este uimitor. Iti recomand cu toata caldura produsele Max, cei de acolo sunt intr-adevar niste profesionisti. Si la Pupa au produse super.

| ThEpOrtRaIT a răspuns:

Cele de la l'oreal sunt ff bune. te sfatuiesc sa le incerci. funda? pls

| nonsense a răspuns:

Eu folosesc rimeluri de la AVON.Sunt de calitate si-mi place si efectul.Fond de ten nu folosesc, pentru ca nu am nevoie.
happy

| BlackXS a răspuns:

Imi place rimelul de la too faced si phenomen eyes de la givenchy

fond de ten de la clinique

| andreea_1287 a răspuns:

Rimel:Avon Superfull Mascara, iar fond de ten :Fond de Ten Revlon ColorStay cu Softflex pentru ten mixt si gras

| carmenn_3730 a răspuns:

L'oreal. te.as sfatui sa folosesti mai degraba pudra happy de la avon e superhappy

| LOry_9445 a răspuns:

Rimel de la avon : supershock
rimel de la maybelline: Volum' Express Colossal
fond de ten de la maybelline: Affinitone Mineral
fond de ten de la vichy : norma teint