| Lorena_3032 a întrebat:

Voi ce rimel ati folosit si va multumit? Dar dermatograf?

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

Rimelul de la Too Faced, LashGASM Mascara.
Am folosit sute de rimeluri, dar asta cu siguranta arata cel mai bine. E si mai scump, dar sincer cred ca merita. Stii cum se spune, pretul reflecta calitatea. E singurul rimel care chiar creeaza efectul acela de gene lungi fara sa folosesti jumatate de tub.
Cat despre dermatograf, nu am gasit unul care sa nu se intinda pana seara. In orice caz, le prefer pe cele de la Sephora. Totusi, iti recomand tusul, nu se intinde la fel de repede ca dermatograful. Eu il folosesc pe cel de la Too Faced Liquif-Eye si sunt multumita.

8 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Folosesc " rimelul dublu", un capat ( partea alba ) fiind baza pentru rimel.

http://www.121.ro/images/poze2/%28a_id=2633%29img1.jpg

| anutza a răspuns:

Http://ro.oriflame.com/......tics.jhtml
saunt reprezentant daca te intereseaza

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Loreal rimelul si bourjois dermatograful mie imi plac. funda?

| lightblueC a răspuns:

One by One de la Maybelline (rimel) si dermatografele de la rimmel london sunt foate bune.

| aysha11 a răspuns:

Rimmel las accelerator mie imi place face genele mai lungi dar nu le incarca.Cat despre faptul ca dupa ce il folosesti iti cresc genele e vrajeala. Dermatograf am unul de la miss sporty.

| uuSexi a răspuns:

Rimel:mascara Supershock de la avon

| deiiu_5326 a răspuns:

Sincerhappy cel mai mult mi-a placut mascara super shock de la AVON.are o periuta foarte buna.happy cat despre dermatograf mi-a placut cum se "descurca" unul de la maybelline.dar nu mai stiu cum ii spune happy :*

| iusty a răspuns:

Rimel de la Loreal pentru volum e ft bun.am mai avut si de la orifflame, Giordani Gold, tot pentru volum si am fost ft multumita.iar ca dermatograf nu stiu.si eu sunt in cautare de unul bun.te sfatuiesc sa le incerciwinking