| Blayr a întrebat:

Care e diferenţa dintre Pur Blanca simplu şi Pur Blanca blush (parfum)?

Răspuns Câştigător
| Dianna21 a răspuns:

Pur Blanca simplu are un miros mai freshbatting eyelashes. Blush are in compozitie flori :*

| Blayr explică (pentru Dianna21):

Răspunsul tău m-a lămurit! Mulţumesc frumos.

| Dianna21 a răspuns (pentru Blayr):

N-ai pentru ce :*

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Nu ştiu, dacă ar fi o prea mare diferenţă între unul şi celălalt,cert este că acest Pure Blanca Blush,este un parfum uşor pudrat,cu tentă de vanilie, şi un buchet floral, cu iz de flori sălbatice, aşa s-ar vrea, însă, aduce mai mult cu pudra de talc(pentru copii), de la Johnsons.

| zuzualina a răspuns:

Pe langa faptul ca miros diferit, logic ca au si compozitie diferita.
Mie im place mai mult Pur Blanca Blush, acum depinde de gusturi.

| princesSheart a răspuns:

Chiar daca sunt ambele Pur Blanca, au mirosuri diferite. Eu sunt reprezentant AVON si am Pur Blanca. depinde ce-ti place tie :*