| Mitrecelmare a întrebat:

Care e diferenta intre Polo Ralph Loren si Polo Assn? Au emblema putin diferita

1 răspuns:
| Isabella110 a răspuns:

Bună întrebare. Este ceva diferență. Pentru prestigiul de îmbrăcăminte în sine, este Ralph Lauren. Dar, pentru orice persoană căreia îi pasă cu adevărat despre polo (sport, nu marcă), ar trebui să ia în considerare alegerea Polo Assn. Ralph Lauren este un brand cuprinzator o varietate de modele nu doar pentru bărbați dar și pentru femei. Fiecare categorie intră într-o anumită colecție. Ralph Lauren creează costume pentru bărbați, blugi, jachete sport, parfumuri și cologne. Polo Assn este cunoscut doar pentru polo colorate cu emblema pe piept. Și când vine vorba de prețuri este o mică diferență. Pot spune că Polo Assn este o versiune mai economică al lui Ralph Lauren.