| mary_9821 a întrebat:

Care e inaltimea perfecta a unei fete? plss pareri!

71 răspunsuri:
| kayla a răspuns:

Eu nu cred ca exista inaltime perfecta. ne e bine nici sa fii prea inalta sau scunda.important e sa te simti tu bine de ex eu am 1. 70 si sunt f. multumita, eu o consider o inaltime perfecta. am o prietena de 1. 50 si nu o deranjeaza. pentru unii inaltimea perfecta e undeva intre 1. 50-1, 75 ma rog

| albinuta17 a răspuns:

Maxim 1, 70

| iuli a răspuns:

Eu zic ca in jur de 1. 65-1. 70 m

| smecherul222 a răspuns:

Pai in primul rand mary depinde de varsta de la 10 ani trebuie sa aiba in felul acesta:10 ani 1. 45, 11 ani 1. 50, 12ani 1. 52, 13ani 1. 53, 14ani 1. 55, 15 ani 1, 56, 16ani 1. 58, 17 ani si ultima 1.60.Si sa stii ca la baieti este posibil sa fie pana in 2. 05. si credem am multa experienta.Bye

| oBanană a răspuns:

Nu conteaza inaltimea, conteaza aspectul, bunatatea si intelogenta!

| georgiana_5779 a răspuns:

Nu cred ca exista inaltimea de preferat. frumusetea se afla in ochi privitoruluiwinking

| εїз a răspuns:

Daca vrei sa fi model. 1, 75. daca vrei sa fi o fata normala. destul de draguta. 1. 65 ar fi perfect. happy

| GdX a răspuns:

Dupa mine 170big grin pentru ca am 185big grin

| kayla a răspuns:

In orice caz trebuie sa fii mandra de inltimea ta numai fetele peste 1. 70 si ceva sunt in adevaratul sens al cuvantului modele so... daca esti inalta bv tie:*

| satellite a răspuns:

Nu exista o intaltime perfecta. De fapt, este important sa fie in proportie cu greutatea.

| together4ever a răspuns:

1, 70 m
dai fundita?

| LostInDreams a răspuns:

Dupa parerea mea, ar trebui sa aiba intre1, 65 si 1, 80big grin.eu am in jur de 1, 66, insa sper sa mai crescbatting eyelashes. u cat ai?

| lays a răspuns:

| Mary Marry a răspuns:

Eu zic intre 1, 70 pana la 1, 75.

| Emeraude a răspuns:

Eu zic ca undeva la 1, 70. Dar acum depinde si de partenerul care te insoteste big grin.

| Gizăz a răspuns:

Eu unul o pun în raport cu aia a bărbatului. Având 2 metri prefer o fată care are măcar 1. 75 dar nici cele foarte înalte nu mă atrag, la 1. 80 aşa poate să se oprească. Deci media mea ideală pentru o femeie e reprezentată de ăştia 5 cm. Dacă fac abstracţie de la preferinţele mele şi judec mai obiectiv aş zice că înălţimea ideală e peste 1. 65; poate o fi de la înălţime dar tare ciudaţi mi se par oamenii sub înălţimea aia.

| only me a răspuns:

Pai depinde... in general 1m si 65-75cm... depinde si cat de slaba sau grasa estiwinking

| Elena1234456 a răspuns:

Nu exista, depinde de inaltimea baiatului blushing.

| Mc Master a răspuns:

Sa fie la inaltime mai mica ca baiatul! este evident!

| lola_2540 a răspuns:

@smecherul222.la 16 ani 1. 58? eu am 11 ani si 1. 65!

| SweetCandy a răspuns:

Eu cred ca intre 1, 605 si 1, 75 happy nici prea prea nici foarte foartelaughing

| Andreea_8861 a răspuns:

Eu cred ca intre 1. 60 si 1. 65 e perfect big grin

| Bella_3622 a răspuns:

Pai depinde si de persoana big grin.Pai eu am 14 ani si am 1. 61 si nu sunt multumita, vreau sa fiu mai inalta macar 1. 68.

| Jane a răspuns:

Depinde si de inaltimea baiatului. In principiu, cam 1. 70-1. 75

| janedoe a răspuns:

1, 75m sau in jur de

| camelia_2419 a răspuns:

Eu sunt de parere ca 1, 60.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Nimeni nu e perfect!

| Daria a răspuns:

In jur de 1. 70.happy
funda?:*

| Lorelai a răspuns:

Intre 1. 60 si 1. 70. Dar nu conteaza inaltimea. Fata trebuie sa fie frumoasa si cu forme, si mai bine mai mica si cu forme decat inalta si slabaaa.

| Bacemi a răspuns:

In opinia mea o inaltime perfecta e de 1, 70 la fete. Nu imi plac fetele foarte inalte.