| Youdontseeme a întrebat:

Care este înălțimea perfectă a unui băiat?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

1,75 pentru mine avand in vedere ca eu am cam 1, 63.
Dar in general cred ca peste 1, 80.

| minrest a răspuns:

Un metru si saptezeci si sapte cm, inaltimea maxima care nu deformeaza coloana vertebrala.

| Youdontseeme explică (pentru minrest):

1,83 este mult?

| minrest a răspuns (pentru Youdontseeme):

Este foarte bine, dar trebuie sa ai grija de coloana din timp. Trebuie sa faci sporturi care dezvolta musculatura din jurul coloanei, de exemplu inotul. Nu trebuie sa ridici greutati in mod defectuos.

| christall a răspuns:

Nu exista inaltimea perfecta. Unele fete prefera baietii inalti, altele cam de statura cu ele. Daca ai 1.83 e f bine, poti face cariera in modelling.