| mary_9821 a întrebat:

Care e inaltimea perfecta a unei fete? plss pareri!

71 răspunsuri:
| Sonia96Dulce a răspuns:

1. 73 m... vreau si eu!

| satellite a răspuns:

Nu exista o intaltime perfecta. De fapt, este important sa fie in proportie cu greutatea.

| cryssu92 a răspuns:

Eu zic ca inaltimea perfecta variaza undeva intre 1.65-1.70 dar daca tu te simti bine oricum ai arata este perfect barbatii in general tin cont de forme deci...eu am 1.62 si 42kg si sunt multumita defectul meu este ca arat ca o coreeanca(tata e coreean si am mama vitrega o romanca si de aceea sunt aici) fata de la avatar sunt, mi imi place cum sunt te sfatuiesc ca si tie sa iti placa cum esti!

| elysaEVM a răspuns:

Daca tot ne ziceti care este inaltimea perfecta, atunci gasiti si solutii sa ajungem la ea. Altfel ce rost are? Eu daca am 156 cm la 26 de ani iar rudele sotului meu ma fac handicapata ca ele toate au peste 170 cm, ce pot sa fac? Sa ma accept asa handicapata toata viata?

| camelia_2419 a răspuns:

Eu sunt de parere ca 1, 60.

| janedoe a răspuns:

1, 75m sau in jur de