| anonim_4396 a întrebat:

Care e mai ieftin: Adidad, Puma sau Nike?

Răspuns Câştigător
| alexhino a răspuns:

Nu stiu acum ce ai prefera tu, dar puma din cate stiu e cel mai eftin. Funda?

9 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Depinde de model, toate sunt destul de scumpe pentru. ca sunt firme renumite!

| hummer24 a răspuns:

Depinde, dar un lucru stiu sigur, Hainele de la Adidas sunt de cea mai buna calitate din lume, asa ceva,,, mai rar, poate cei de la Lacoste se pot bate cu ei in calitate in restwinking

| Originals a răspuns:

Buna Tymycy,
Toate cele trei brand-uri le gasesti pe www.originals.ro la cele mai mici preturi. Livrarea este gratuita si comanda ajunge in aproximativ 24 de ore la tine. In plus, indiferent de motiv, poti returna produsul.
Spor la cumparaturi!

| alexaalexandraa a răspuns:

Puma, din cate stiu.

| Tymycy a răspuns:

Mersihee hee Vreau sa-mi iau niste adidasi si ma gandeam sa vad ce parere aveti voi happy Nu vreau sa fie nici prea scump, da nici chinezarie, sa tina 2 zile si pot sa le arunc laughing

| WeeD a răspuns:

Depinde de produs si de calitatea lui.
Eu prefer Nike & Adidas.Nu ca nu mi-ar placea si Puma happy

| ѕєñσяιтα a răspuns:

Eu prefer adidas, chiar daca e putin mai scump, nu conteaza, important e ca e foarte buna marca " Adidas ".
Cred ca Puma e mai ieftin happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puma, dar parerea mea @hummer e ca Reebok e mai bun decat Adidas

| anto22 a răspuns:

Adidas Modele scumpe si foarte rezistente, Puma Ieftin dar calitate mai proasta, Nike Modele extrem de frumoase si noi dar cam lasa de dorit materialul! Oricum 1 loc calitate-pret este Nike apoi adidas si puma!