| Aly11316 a întrebat:

Care e mai plăcut? Hugo boss The scent sau DOLCE GABBANA The one?(de barbati)

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Mie nu-mi place The Scent, mereu caut Dark Blue de la Hugo Boss.

Concluzia: cate bordeie, atatea obiceiuri...

Poti sa imi dai un parfum de 10 ori mai scump, eu am cateva care imi plac, si nu am de gand sa schimb.

Da, imi place si Aqua Di Gio, pentru ocazii, dar pentru toata ziua, Dark Blue.

| Dismally a răspuns:

The one clar, este unul dintre cele mai bune parfumuri pentru barbati, iti recomand apa de parfum, are performante ceva mai decente.

| timidu89 a răspuns:

Eu am avut Versace si Gucci doar tongue Gucci e mai scump dar si cu miros mai puternic. De ce nu mergi la magazin sa vezi cum miros? Eu asa as face. Nu m-as lua dupa gusturile si parerile altora.

| darctron a răspuns:

In general Hugo boss e preferabil bărbătesc vorbind

| Counter123456 a răspuns:

The Scent are note florare puțin mai feminine iar The One miroase mai bărbătesc un miros fresh...dar nu uita fiecare parfum miroase și persista diferit pe fiecare om din cauza uleiurilor pielii și ph.ul pielii. Spor!