| anonim_4396 a întrebat:

De ce in ziua de azi daca porti o pereche de ghete hugo boss, dolce gabbana sau mai stiu eu ce firma iti sar toti in cap si spun ca esti cocalar? lol.(orice haina nu doar incaltaminte originala)Scuzati categoriabig grin

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai daca nu este originala! ...de aceea se zice ca esti cocalarbig grin

| Hybrids a răspuns (pentru neluL):

Pai chiar daca esti originala haina si te vede cineva zice ca esti cocalar..hainele fiind originale

| neluL a răspuns (pentru Hybrids):

Eeeii, hai ca nu e chiar asa! Ala de-a dreptul e taran care face astfel de afirmatii si vorbeste din invidie! Iti spun eu ca sunt un shopaholic si bag mii de euro in haine. Se vede haina firmata si se vede cea contrafacuta big grin