| darkvalentine a întrebat:

Care este parfumul vostru preferat de la Avon?

Răspuns Câştigător
| ciresik80 a răspuns:

Today,pur blanca,incandessence,far away,treselle,passion dance,eternal magic,tomorrow,little black dress,slip into,rare gold,rare pearls,up to you, pur blanca blush, tahitian pe acestea le am un momentul de fata de la avon dar today si rare pearls persista si miros cel mai bine pe pielea mea iar up to you nu-l recomand la nimeni pentru ca nu persista nici 20 de minute.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu nu am fost mulțimită de ele!
Pa, pa.

| Ririru a răspuns:

Aww. puppy dog eyes. Today tommorow always, Little red dress ( nou, genial! ), Little black dress, Far away.

| fustiteTUTU a răspuns:

Little Black Dress

| Anduciu a răspuns:

Pur Blaca roz si Windscape.

| AngelCrystals a răspuns:

Little Black Dress si OutSpoken

| Sev25 a răspuns:

Little Red Dress :X
Daca doriti sa vizualizati ultima brosura, http://avon-s.blogspot.com/

| mariuca16 a răspuns:

Today tommorow alwayslove struck

| Кристина21 a răspuns:

Little Red, balck, white dress:X

| Smileee607 a răspuns:

Far away si rare pearls

| Taylor4Cullen a răspuns:

Eu ador Pur Blanca

| xsideandrea1 a răspuns:

Rare Pearls; Pur Blanca si Scentini