| Morphine21 a întrebat:

Care e parfumul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| sweetgirl_3609 a răspuns:

Little black dress de la Avon. E foarte frumos, cind merg, ramine mirosul in urma mea si toti ma intreb ce parfum am. E superb.

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Versace versense love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GiordaNy Goldlove struck si Chanel aLlure

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Versace pour homme

| N_9535 a răspuns:

Chanel no 5 :Xlove struck:X

| Ioana_8454 a răspuns:

Escada. Ocean Lounge` mereu cand vine o fata la mine miroase parfumul asta si zice":Xe geniallove struck'
si eu il ador:X
Aaa
si mai e nina riccilove struck il are mama si il ubesc:X

| nevermind_9666 a răspuns:

PUR BLANCA (sticluta alba) de la avon

| 1qjan a răspuns:

Notorious Ralph Lauren... (women) dar n`aveti bani pentru elwinking

| Sweet lollipop a răspuns:

Little Black Dress

| blackcherry a răspuns:

Lolita Lempicka Albastru; D

| merry_2783 a răspuns:

Dawidolf armani si chanel normal

| NimiC_9307 a răspuns:

Versus de la versace:X:X, BlackXS for women de la paco rabanne, XOelegant, J`adore de la C. Dior, ...si cam atatbig grin

| AnieStafford a răspuns:

Mai multe am preferate.Fiecare e pentru o anumita ocazie, anotimp.Vara ma folosesc cu "jeanne arthes BOUM" are un miros destul de puternic. Mary Kay exotic passionfruit.Am multe inca.

| Kokutza a răspuns:

STR8 Oxygen mie imi place cum miroase si fetelor din preajma mea deci il recomand cu placere cel mai bun :X

| carolinaxd3 a răspuns:

FlowerbyKENZO e cel mai super parfum, incercati si voi