| anonim_4396 a întrebat:

Care este parfumul vostru preferat?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stiu exact, imi plac alea cu miros dulce sau de lemn bambu in fine. ma tine in jur de 4 ani un parfum de 200ml

| Ofiintă a răspuns:

Nu am neapărat unul preferat.
Însă, dintre toate cele achiziționate, cel mai persistent era Lancome La vie este belle.

| Ofiintă a răspuns:

Dacă esti în cautare de unul bărbătesc, mi-a plăcut cel de la Antonio Banderas Blue Seduction.

| gabicoo a răspuns:

La modă în sectorul 1 București e prafumul: Pubelle d'Armand by Clothilde!
winking

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Momentan Lancome Tresor Midnight Rose.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu le-am testat pe toate ca sa îmi dau seama. Am un parfum de la invictus și sunt mulțumit de el.

| Goddessss a răspuns:

Nu știu, dar am unul ieftin din dm se cheamă taste of kiss, si efectiv il ador.
ii un miros ciudat, ce mi da o stare de nedescris.

| KR0NSTADT a răspuns:

"Zea M.A. Antifrai R."

| Roberrt21 a răspuns:

Dior Sauvage Smoldering & Renge

| blacksky13 a răspuns:

Ca parfum mai scump, ador Versace Eros, cel pe albastru.
Dar parfumurile pe care le folosesc zi de zi sunt cele de la Zara. Extrem de ieftine si au un miros unic. Nu persista la fel de mult ca parfumurile scumpe de brand, dar te tine cel putin cateva ore mirosul. Apropo, mie imi plac parfumurile fresh, cele cu o aroma "verde". Sper ca face sens ce zic. In general ma orientez dupa cele in sticla de culori verzui/albastrui sau intre.

| StefanDin03 a răspuns:

Dior