| anonim_4396 a întrebat:

Care este parfumul vostru preferat? thinking

19 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Amor Amor de la Cacharel si se spune ca este unul dintre putinele parfumuri afrodisiace! Imi place si Brit Red de la Burberry.

| SweetSecrets a răspuns:

Nina L’Elixir, apa de parfum, noua potiune a dragostei:x
http://www.fashionandbeauty.ro/......ostei.html

| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
calvin klein euphoria l`am primit de la un prieten si imi place asa de mult incat imi vine sa nu ma mai dau cu elrolling on the floor)ca sa nu se cosumestraight face

| Meryem027 a răspuns:

Versace Crystal Noir.

| Chris a răspuns:

De fapt, am doua preferate: Chanel - Allure, Calvin Klein - Eternity.
Al tau care e?

| Zuzy244 a răspuns:

BunahappyParfumul meu preferat este Jimmy Choo:X:Xil aodr.bine am mai multe preferate da pe asta il ador cel mai mult:*:*:*al tau care este?

| Andreutza016 a răspuns:

Buna! Al meu este : Secret Fantasy Star!

| ionlarisa a răspuns:

Story of Lily si Giordani Gold...the best so far

| CrinaC a răspuns:

Chanel.moschino.

| IuLLyaa02 a răspuns:

Thierry mugler womanity :X pacco rabbane lady million si bvlgari omnia green jade :X

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Black Suede Touch sau 015happy

| MCRgurl a răspuns:

Eu folosesc java sau david and golliath si cateodata high school musical, miroase bine

| neboonel a răspuns:

Dolce&Gabbana The One si Bruno Banani

| CavalerulDreptatii a răspuns:

Pai Orange Boss:X:X:X

| HopeAndDream a răspuns:

Celine dion si adidas

| alexuzzu a răspuns:

Adidas men

| Crisy21 a răspuns:

Uhhh... eu prefer mai multe, Lancome-Hypnose; Avon- Rare Gold, Rare Pearls, Little Black, White, Red Dress, JF Holiday, Live without regrets by Resse Witherspoon, Passion Dance; Oriflame- Giordani White Gold... si altele, am o colectie de parfumuri, imi plac toate la nebunie. Si daca ar fi sa aleg doar unul, acela ar fi Rare Gold, are un miros care te innebuneste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gucci rush 2

| ClaudiaAlexandra a răspuns:

Pacco Rabanne - ultraviolet :X