| Am Muzica In vene a întrebat:

Care e stilul vostru? Al meu e hip-hop(haine largi)tongue

13 răspunsuri:
| MeGhosta a răspuns:

Rapp, hip hop [ca tinesmug]puck si fucky love struck

| MeGhosta a răspuns:

Creseala la mine big grin punck*

| ?! a răspuns:

Rock, punk, skater-girlbatting eyelashes.
Skinny jeans, tricouri(uneori largi), skateri/tenesi/high shoes, bratari din piele...si desigur i-pod-ul plin cu muzica rock (:

| Libelle a răspuns:

Obisnuit
blugi-tricou-adidasi si atat
au fusta si o bluza
nu am un stil de-ala nebunesc
ma imbrac foarte normal si simplu zic eu...

| andreeada a răspuns:

Rock:bocanci, tricou, blugi si eventual o geaca de pielebig grin.Fiecare cu gusturile lui!happy

Răspuns utilizator avertizat
| VITALUL a răspuns:

Al meu la fel, iubesc muzica hip-hop, numele sugereaza ceva, hainele la fel.
http://vitalul.hi5.com, http://www.youtube.com/watch?v=QPXgsYb-qxE
GBU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am un stil anume insa daca mi-as permite m-as imbraca mereu in stil hip-hop... nu neaparat ca-mi place muzica la culme, dar hainele da big grin.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stilul meu de imbracaminte este Rock...Cool,dar neinteles in unele cazuri...tongue

| Rallu a răspuns:

Pai... funky, haine mai stramte, combinatii mai ciudate, si hip hop adica haine largi, adidasi(skateri). In functie de tinuta imi pun si cateva accesorii, de obicei ma imbrac dupa starea de spirit pe care o am laughinglaughing

| aty91 a răspuns:

Sport (cat mai lejer), iar cu unele ocazii elegant.

| Rares_1833 a răspuns:

Esti pe gustul meu frate.Vad ca asculti parazitii.si eu tongue

| 19gl a răspuns:

Al meu stradal :X Blugi si tricou si adidasi :X
E stilul meu laughing)