| BeInnocent a întrebat:

Caam cate haine >aveti?: Care e stilul vostru? Ma adresez fetelor,

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu le-am numărat. Am un stil... amestecat. Am toate tipurile de haine prin dulap: sport, lejere, rochii, fuste etc. Nu am un stil definit, imi place să combin şi port mai multe stiluri. happy

| kitishor a răspuns:

Heii, #BeInnocent ♥
Stilul meu este girly, eu fiind o fire mai copilăroasă :d, dar și unul de stradă, unul swag.
De ce să ne lăudăm fiecare cu câte haine avem? Poate unul are mai multe, poate unul mai puține.
Păi am tot felul de haine.
»Gecuțe de vară-primăvară-toamnă și iarnă
» Pantaloni : de trening, colanți, blugi, blugi scurți
» Fustițe, rochițe
» Cardigane, pulovere, tricouri, bluze, blazere. Aș putea face o poezie. big grin
» Cămăși în carouri.
» Accesorii : pălării, eșarfe, curele, bijuterii, cordeluțe...

Am să îți formez câteva ținute din stilul meu :
ținuta 1 : blugi cu talie înaltă, un tricou pe un umăr și un cardigan lung, negru, teneși.
ținuta 2 : o fustiță vaporoasă, un maieu, o floare în păr :d și balerini.

ca să îți formezi mai multe ținute, te invit pe polyvore.ro »»
» acolo îți creezi ținutele. ai de unde alegewinking

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Am... muuulte haine laughing
Eu de obicei mă îmbrac mai vintage și câteodată chiar mai elegant.

Fundăă?