| Vecina a întrebat:

Care e vopsea e mai de calitate si a carei culoare dureaza macar 1 luna? Loncolor, Wella, Palette, Garnier sau Syoss? Ati folosit vopsea Syoss pana acum? thanx!

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Eu zic palette.

| Andreea50 a răspuns:

Eu iti recomand Londa. Este cea mai buna. Nuante super, nu distruge parul la fel de tare ca restul si culoarea este de durata. Spun astea pentru o folosesc. Si inca destul de des.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai hai laughing) Syoss este cu adv cea mai folosita vopsea din lumea de saloanele profesionale! in ro cel mai bun salon este channel fiind urmat de vougue din galati si apoi elle tot din gl! si aceste firme folosesc Syoss! folositi orice de la aceasta firma este cu adv ff buna multe prietene de-ale mele folosesc aceste produse si sunt ff multumitewinking nu poti compara syoss cu garnier!?!laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai m-am vopsit cu Syoss si este o mare prostie. Prima data am folosit Londa si a fost cea mai buna dar am vrut sa incerc si altele sa vad cum sunt dar cu siguranta Londa este cea mai buna, la parul meu cel putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am de gand sa postez peste tot unde vad discutii despre Syoss. Daca traiam pe alte meleaguri ii dadeam in judecata! Doamnelor, e infecta! Am folosit Light Blond, a decolorat foarte vag radacinile, asa incat se vede la fel ca si inainte diferenta fata de restul parului (culoarea mea naturala e doar cu 2 nuante mai inchisa). Evident ca pe firele albe n-a prins deloc. Ma vopsesc de peste 20 de ani, dar asa mizerie n-am mai nimerit. Din fericire...se duce repede, la fiecare spalat. La fel de repede ca si banii aruncati pe ea...

| niknip a răspuns:

Mama a folosit si Wella si chiar a tinut culoarea happy

| SeptemberSweetDisaster a răspuns:

Garnier.Syoss,sa iti spun un adevar despre Syoss, nu este un produs profesionist. Mi-a explicat coafeza mea, care lucreaza pentru un salon de elita si foarte popular.Syoss este un produs ca oricare altul, nicidecum profesional cum se zice. Dupa parerea mea, incearca Garnier iar daca poti cumpara ceva mai scump, incearca L'oreal.