| anonim_4396 a întrebat:

Care este cauza petelor maronii de pe fata si cum se pot trata?

4 răspunsuri:
| koko a răspuns:

Si mama are pete maronii pe fata si mi-a spus ca sunt din cauza ficatului...mai multe nu stiu sa iti spun...

| DragonFLoW a răspuns:

Astea nu cumva trebuie sa apara la alta varsta... peste 50. Cu totii am auzit de batrani cu pete de la ficat pe fata. INtreaba un medic, el e specialistul, sigur iti da un raspuns multumitor, poate poti scapa de ele.

| veve_7364 a răspuns:

Si la mine tot mama are petele...

| veve_7364 a răspuns:

Nu eu am petele pe fata, mama le are si are 40 de ani big grin, a incercat creme si alte din astea, dar nu au functionat...