| NowForYou000 a întrebat:

Acum cateva luni bune mi-au aparut pe picioare niste pete maronii. Astazi am vazut la farmacie o crema pe care scria "reduce aspectul petelor pigmentare ale tenului". Daca aceasta crema este pentru ten, ce credeti, m-ar putea ajuta pentru a trata petele de pe picioare? Sau stii voi ceva care m-ar putea ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Kyttynna a răspuns:

Intreaba farmacista, ca daca produsul e pentru ten s-ar putea sa fie ca un fond de ten sau crema nuantatoare nu neaparat una care vindeca petele.