| Isa1234 a întrebat:

Care este cea mai buna crema pentru coșuri?

4 răspunsuri:
| JustMe11 a răspuns:

Inainte sa dai banii pe creme, incearca cateva "solutii de urgenta" pentru cosuri. Sunt cateva variante eficiente aici -> https://www.beautyrevealed.ro/cosuri-remedii/

| SilentRain a răspuns:

Urina de veverita

| Isa1234 explică (pentru SilentRain):

Prinde mi tu o veveriță, te plătesc.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Eu am luat Mask plus acne gel sub îndrumarea medicului dermatolog și acesta m-a scăpat de coșurile roșii și de cele albe de sub piele.Acesta are un antibiotic numit clindamicină ce ajută la eliminarea puroilui din cos și reducerea inflamației.