| bebe21 a întrebat:

Care este cea mai buna crema pentru cosuri?

13 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Isotrexin!

Abh
| Abh a răspuns:

Decat sa folosesti tot felul de chimicale, mai bine fa-ti de 2 ori pe saptamana cate o masca cu argila. Argila cosmetica gasesti la plafar, faci baie de abur dupa o demachiere a tenului si apoi aplici masca. Nu uita seara si dimineata sa cureti fata cu un demachiant bland, dupa care clatesti cu apa calduta.

| Vizitiul a răspuns:

Degeaba te dai cu crema, o sa-ti treaca o perioada, iar pe urma o sa-ti iasa din nou. Ai grija cu alimentatia, din cauza asta iti iasa cosuri, dar si din cauza stresului. Rezolva problema de la radacina, nu de la varf, daca ma intelegi...

| Farcas a răspuns:

Zinerythappy

| Munchkin a răspuns:

Zineryt. Nu e cremă, e soluţie. Dar e foarte eficientă, garantez.
Întreabă la farmacie despre modul de utilizare.

| marrinnaa a răspuns:

Am destule prietene care au folosit zineryt si degeaba. dupa parerea mea cremele nu sunt atat de bune pentru ten pentru ca il "ingrasa" mai rau.recoman argila, mixtura(usuca cosurile) si sapunurile.

| ionikutza a răspuns:

Nu stiu nici eu, dar iti recomand sa intrebi la farmacie sau la un magazin de produce dinacestea.Eu am intrebat si am rezolvat, dar depinde si ce ten ai.Iritabil etc.

| fely_2067 a răspuns:

Nu numai cu creme putem rezolva problema cosurilor.;-)
1 pas este exfolierea
2 pas gelul de curatare
3 pas crema sau lotiunea de zi...
Eu ti-as recomanda setul clearskin Professional de la AVON, dar depinde citi ani ai. :-)

| jade_7951 a răspuns:

Brevoxyl
Eu sunt multumita de aceasta crema, mi-a fost recomandata de un dermatolog impreuna cu niste pastilute Unidox Solutab 100mg iar rezulatatul a fost incredibil happy. I-am recomandato si unei prietene, a fost multumita dar pilea ei nu s-a vindecat in totalitate pentru ca are acnee si foloseste foarte mult make-up sad, dar a ajutat-o sa i le mai usuce happy Cu siguranta ai nevoie si de un consult dermatologic.

| cacata pe ea a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la dermatolog el e in stare sa iti recomande o crema potrivita pentru tenul tau.

| Shocket74 a răspuns:

Joc metin de 6 ani sunt profesiontist am intalnit multe persoane care inca tin la ele si nu le uit am intalnit si oamaeni de **** si oameni de treaba. asa deci ala de ti-a zis ca te iubeste a zis la baza al doare in 14 de tine laughing am mai intalnit persoane cu probleme din astea ori cum nu tr sa sufei pentru un **** de copil chiar nu trebuia app de unde esti?tongue ce metin joci ro? ce lvl ce server big grin

| anonim_7005 a răspuns:

Daca esti adolescenta e normal sa-ti apara cosuri dar am auzit ca bitter-ul suedez (picaturile sudeze)sunt bune