| Jeduine a întrebat:

Care este cea mai deschisa nuanta de fond de ten? Eu am tenul extrem de palid si orice fond de ten imi este mereu mai inchis. Funda

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Cred ca as putea sa te ajut cu acest raspuns. Exista o firma de cosmetice turceasca numita "Classics" iar produsele lor sunt foarte bune si ieftine(mentionez ca se gaseste in orice magazin). Eu mi.am luat din turcia fondul lor de ten "Perfect Finish" noanta 107 care este destul de deschisa.Am intrat pe site. ul companiei nuanta 107 pare extrem de inchisa dar in realitate nu este asahappy. Iti recomand culoare 101.nu te speria ca arata inchisa pe ten va arata foarte bine.Costa in jur de 15-20 lei in Romania.happy

| xoxolove a răspuns:

La majoritatea fondurilor de ten cea mai deschisa nuanta este "Ivory"