Anna
| Anna a întrebat:

Care este cel mai bun corector pentru cearcane?

Răspuns Câştigător
| blabla a răspuns:

Despre ce se vorbeste aici despre religii sau despre anticearcan? pfuuuaiii unde s-a ajuns de la un anticearcan...cristi daca anna e sau nu sectanta nu e problema ta. tu fiind un bun crestin nu uita ca trebuie sa iti "iubeste aproapele ca pe tine insati"...si nu esti tu Dumnezeu sa decizi cine greseste si cine nu...fiecare raspunde pentru pacatele Lui...Am impresia ca mai pacatos esti tu ca nu iti vezi de treaba ta si acuzi pe ceilalti ca sunt "pocaiti". Intrebarea a fost :Care este cel mai bun corector pentru cearcane"...In concluzie... abtine'te de la comentariile care se abat de la subiect.Si nu uita ca in fata lui Dumnezeu suntem cu totii egali!

13 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Ca sa raspund la intrebare: folosesc anticearcan de la Estee Lauder cel de acoperire si cel de luminozitate.

lolita
| lolita a răspuns:

Cum am mai spus eu sunt fidela marcii L'Oreal, am unul si este foarte bun L'Oreal infalible.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Mie imi place cel de la clearskin il poti cumpara insa de la avontonguetonguetongue

| elena a răspuns:

...Nu exista...doar un fond de ten, aplicat pe cearcane, sa mai estompeze ceva...inainte de o petrecere...
Am mai scris...am trait, si traiesc, cu niste cearcane, care nu au aderajat pe nimeni, ba chiar, m-au facut mai interesanta... si acum SERIOS ...inainte, de o petrecere, fierbeti apa, in care puneti 2 pliculete de ceai de musetel, pe care le aplicati pe ochi 10 minute( le intoarceti, din cand in cand), sau ceai de cicoare... dar daca sunt cearcane umflate, sub pleopa de jos... URGENT la doctor...sa nu fie ceva de la rinichi.Doamne ajuta.

| Dara a răspuns:

Eu tocmai mi-am luat unul de la seventeen, şi sunt foarte mulţumită de el.

| bubu_7778 a răspuns:

Eu am folosit anticearcanul de la L`oreal.Acopera foarte bine si chiar nu se mai vad cearcanele deloc. iar eu am mari probleme cu ele

| littlesunshine a răspuns:

Incearca the body shop. e mai sump un pic dar merita. In paralel eu as folosi si niste pliculete de ceai de musetel, puse sub ochi timp de 10 dupa ce au fost introduse un pic in apa fierbinte.

| joy a răspuns:

Eu folosesc de la max factor si mi se pare super bun

| mioara a răspuns:

CEL DE LA ORIFLAME

| christian a răspuns:

Si eu ma dau cu anticearcan de la Dior, e foarte bun, pentru baieti merge. Si sunt pocait, nah.

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Si eu folosesc de la Lancome. e foarte bun.Nuanta mai inchisa, ca am tenul creol

| Danny _3256 a răspuns:

Daca tot suntem la capitolul "credinta mea", si EU SUNT POCAIT! Cristi21, faptul ca ai spus ca ca ai mirosit-o pe Anna ca e pocaita, ne bucura foarte tare.Este o onoare pentru noi sa credem in Dumnezeu, ne mandrim cu El, cu minunile pe care le face in vietile noastre, ne mandrim ca ne numim fii de Dumnezeu.Statul asta nu se capata decat prin pocainta.bine a zis Eileen ca pocaintii nu sunt prosti! Noua nu ne este rusine de Dumnezeu, de credinta noastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel de la oriflame