| dedfgv a întrebat:

Care este cel mai bun corector pentru cosuri? dar sa le acopere bine

fundalove struck

Răspuns Câştigător
| tequila777 a răspuns:

Eu cel mai multumita sunt de batonul corector Erase de la Max Factor; si am observat ca si usuca cosurilewinking Numai ca nu e chiar asa ieftin. Dar zic ca merita, tine si mult.
Aproape la fel de bune sunt si batoanele pentru cover de la Miss Sporty - si sunt destul de ieftine, cam 8-9 lei.
De acestea 2 am fost cel mai multumita, desi am mai folosit si de la Rimmel, L'Oreal, Seventeen etc ________ http: verze.ro - simtul umorului nu a murit!

3 răspunsuri:
| cosmina05 a răspuns:

Eu folosesc de la oriflame batonul corector purificator ( 9 lei ) si pentru uscarea cosurilor folosesc solutia purificatoare Tea Tree & Rosemary (13 lei ).Ma ajuta foarte mult si nu imi mai apar atat de multe cosuri, iar cand apar folosesc ce a zis mai sus

| Bebelushax a răspuns:

In gama clearskin e super bun eu l-am folosit si da rezultate sau poti folosi de la gerovital este foarte bunahappy fundapuppy dog eyes?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le evidentiezi mai tare daca te apuci sa le acoperi, in plus corectorul va intra in piele si nu vei face nimic asa. Plus ca te vei alege cu niste pete pe ten. Mai bine iti iei un fond de ten care sa le acopere si sa iti uniformizeze tenul dar in acelasi timp sa il lase sa respire. Eu iti recomand de la L'oreal, Matte Morphose.
Uite aici o scurta descriere :
http://didiglamour.blogspot.com/......oreal.html

PS : costa 51 lei