| DyDyuKa a întrebat:

spuneti-mi si mie un corector care sa acopere foarte bine cosurile dar sa nu fie nici prea scump

Răspuns Câştigător
| bombonika1799 a răspuns:

BUNA!
Eu una am un corector de la oriflame care este foarte bun pe o parte are o solutie impotriva cosurilor si pe partea cealalta corectorul care ti le ascunde este in jur de 10 lei
http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=21351

9 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca erase paste de la Benefit.

| DyDyuKa explică (pentru KellyGreen):

Unde pot gasi acest produs si cam la ce pret?

| DyDyuKa explică (pentru KellyGreen):

M-am uitat pe net si costa cu mult peste 100 de lei, as dori ceva mai ieftin, nu asa de scump

| KellyGreen a răspuns:

Atunci incerca ceva de la Yves Rocher, este 20 de lei un corector.

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Pai tiai putea cumpara NIVEA VISAGE pure. effect CLEAN DEEPER. ii f bine si ii si pentru puncte negre. nu stiu sa-ti zic un pret pentru ca eu l-am cumparat mai demult dar poti intreba la farmacie.happy

| Andreea9595 a răspuns:

Buna. Este un corector la Avon cu ambalaj negru de vreo 10-15 lei. Acopera foarte bine cosurile si cearcanele. Il gasesti pe 2 nuante: Fair sau Medium.

| universa a răspuns (pentru Andreea9595):

Se numeste Corector Ideal Flawless si costa 16 lei

| Patriciia a răspuns:

Revlon, L'oreal, Bourjois, ..pe aste-a le-am incercat eu, dar cel mai bun dintre ele a fost cel de la Revlon! e super bun, nu l-as da pe nici un alt corector, si costa doar 14, 5 lei :*

| normally a răspuns:

Salut.E la avon unul si nu e foarte scump.E in jur de 10 lei.Cam asa.winking