| Sara2 a întrebat:

Care este cel mai bun rimel? folosesc super shoc de la avon dar nu face genele pline cum as vrea eu

Răspuns Câştigător
tundenana
| tundenana a răspuns:

Loreal este cea mai buna alegere... orice produs folosit de la Loreal este bun... eu folosesc rimel de la loreal de cativa ani buni, pot sa zic ca le-am incercat pe toate si sunt perfect multumita, pretul este un pic mare insa tine, am avut si eu rimel avon insa pe langa ca nu mi-a placut a tinut fff putin, s-a uscat ffff repede... un rimel loreal pe care il folosesc zilnic imi ajunge aproape un an... este o diferenta destul de mare... asa ca daca te gandesti mai bine de fapt nici nu e asa de scumpa...

13 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Eu folosesc de cativa ani l'Oreal Arhitecture costa 50 de ron, imi place ca da volum si face genele lungi si ondulate, tine toata ziua, nu curge, e foarte bun. Eu vreau sa incerc si Lancome Hypnoze, costa 150 ron, am auzit ca este super bun!

lolita
| lolita a răspuns:

Eu folosesc marca l'oreal (double extencion), este foare bun ii sunt fidela de vreo patru ani.

| bubu_7778 a răspuns:

Eu momentan folosesc Glam Eyes de la Rimel si sunt multumita de el. Un alt rimel bun este cel de la L`oreal sau Maybeline, cel verde

| ada a răspuns:

Incearca L'Oreal Voluminous.

| miriam a răspuns:

L'oreal extra volum... e super, pretul aprox 55Ron

| vio a răspuns:

L'oreal...sau rimmel...

| Liana [] a răspuns:

Eu iti recomand un rimel cu colagenwinking

| anida a răspuns:

L'oreal telescopic iti alungeste genele si le separa este f bun

| nicolbutnaru a răspuns:

Eu ma inteleg bine si cu Max Factory, dramatic look. Alungeste genele, nu se aduna si nu cade de pe gene, chiar daca nu este- teoretic- rezistent la transfer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L'oreal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bourjois ultra black volume, sau ceva de genu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc mascara spectra lash si sunt multumita`happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc rimelul de la Avon dn gama "color trend" cel cu capac albastr.Sunt f multumita d el...si le am "pline" asa cum vrei si tu happy pe asta ti-l recomand.succes! pupici :*