| PitiqaaaxD a întrebat:

Care este culoarea anului 2010?

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Da de turcoaz am auzit si eu, cica si rosul ar mai fihappy oricum daca tie iti place rozul sau albastrul asta nu inseamna ca nu esti la modabig grin

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Turcoaz big grin Asa se zice acum laughing Parca vad ca pe la jumatatea anului se schimba big grin

| Zâmbărici a răspuns:

Turcoazuull:X

| Ionutzsa a răspuns:

Turcoaz, Rosu si culorile neutre [pamantului, ex: maro, bej, gri, kaki, galben auriu]

| User a răspuns:

Hannah Montana. Pe bune, la cat e de mediatizata te poti astepta la chestia astalaughing

| ralubruneta a răspuns:

Albastrubatting eyelashes

| AlecSSyA a răspuns:

In 2010 se poarta rosu, turcoaz, albastru electric si argintiu.

| Maria_3931 a răspuns:

Turcoaz sa mov

| LiDi-DiDy a răspuns:

Mie imi place roz si albastru apoi nu ma intereseaza care estebig grinhee hee...

| amandina_9414 a răspuns:

Cred ca mov si turcoaz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turcoaz din cate am auzit thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am citit ca rosul
http://www.ziare.com/......010-984128
Dar si turcoazul
http://www.csid.ro/......e-5169535/ pana la urma nu stiu care din ele este de fapt...:-?

| ღ♥•þί†ίк•♥ღ a răspuns:

Culoarea anului 2010 este turcoaz.

| ariana_2986 a răspuns:

Mov si turcoaz

sunt designer in devenirebig grin