mira
| mira a întrebat:

Ati aflat? Turcoazul este culoarea anului 2010, si pentru interioare, si pentru vestimentatie.

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu stiam ca rosu este culoarea anului 2010. http://www.ziare.com/......010-984128

| JeSa a răspuns:

Mulţumesc pentru informaţie tongue, cred căwhistling mă voi face "turcoază" la părbatting eyelashes...

| MisterKat a răspuns:

Cam asa e si camera mea.happy Deci pot sa zic ca sunt in tendinte anul asta happy

| antonia09 a răspuns:

Nu stiam, multumesc pentru informatie.

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Nu stiam.mersi. ori cum pentru. mine toate sunt culorile anului pentru ca te imbraci in ce iti place ori cum ador turcoazul

| Cryssy a răspuns:

Nu stiam. Imi place foarte mult aceasta culoare. love struck

| danbnz a răspuns:

Cine decide asta? Eu port ce culoare vreau eu, nu culoarea anului...
Unde este importanta acestui fapt de ne anunti cu atita emfaza?

| Rina_2681 a răspuns:

Nu am stiut, dar mersi pentru informatiihappy

| cheloo74 a răspuns:

Nu am stiut si ma doare direct in culoarea maro ce culoare se poarta anul asta. Impresioneaza-ne cu altceva!

| Anemona a răspuns:

Ms de informatiehappy

| dany4 a răspuns:

Nu stiam mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cine a stabilit? Eu zic ca albastrul este culoarea anuluibatting eyelashes tongue

| PeeWeeVi a răspuns:

Da...este o culoare superba, se deosebeste de toate celelalte culori.
Eu cred ca este o culoare specialalove struck:*

| xeon a răspuns:

Habar nu aveam, mersi!happy