| dragoilidia a întrebat:

Care este culoarea voastra preferata? Astept raspunsuri mai ales de la Flaviucu.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Hikarie a răspuns:

Am mai multe culori care imi plac foarte mult, printre ele ar fi verdele, rosul inchis, movul, albastrul. Imi mai plac negrul si albul insa acestea intra la non-culori.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Imi place rosul, negru, violet

| BiuL a răspuns:

Mov

| faramatania a răspuns:

Mov (violet)
Alb( sidef)
Galben(crom)

| beyondbirthday a răspuns:

Albastru deschis (turcoaz), uneori verde, mov deschis, galben, orice in afara de rosu!happy

| dragoilidia explică (pentru beyondbirthday):

Mie imi place la nebunie rosu.

| sweetheart16 a răspuns:

Turcoazz; si negru. Cele mai frumoase, in opinia mea desigur.

| Sara67 a răspuns:

Ador culoarea lila