| Bellinda99 a întrebat:

Care este culoarea voastra preferata si de ce? Vreau cat mai multe raspunsuri si

Răspuns Câştigător
| LauraaBlack a răspuns:

Culorile mele preferate sunt :
- roz;
-galben;
- verde;
1. Roz pentru ca persoanelor carora le place aceasta culoare sunt optimiste si pline de viataa.
2. Galben deoarece persoanele care se caracterizeaza prin aceasta culoare sunt educate, si pot fi foarte buni conducatori.
3 Verde pentru. ca imi place sa imi ajut prietenii si iubesc natura.
Mai imi plac si nuantele de negru si alb ( mai mult la haine).
Aceste culori ma caracterizeaza pe minehappy. Iti doresc succes si numai binebatting eyelashes. Cu drag, Laura:-x.

3 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Paii happy

Toate culorile in afara de roozhee hee

Mi se pare o culoare copilareasca [ parerea mea ] happy

Culoare asta a devenit specifica pitipoancelor, si ma refer strict la ele happy. Adevarul este ca putine fac parte din cateogria asta. cam 5-10% happy

Baftaa^^

Andeee happy

| LauraaBlack a răspuns:

Buna scumpo>big grin

| LauraaBlack a răspuns (pentru LauraaBlack):

Culorile mele preferate sunt :
- roz;
-galben;
- verde;
1. Roz pentru ca persoanelor carora le place aceasta culoare sunt optimiste si pline de viataa.
2. Galben deoarece persoanele care se caracterizeaza prin aceasta culoare sunt educate, si pot fi foarte buni conducatori.
3 Verde pentru. ca imi place sa imi ajut prietenii si iubesc natura.
Mai imi plac si nuantele de negru si alb ( mai mult la haine).
Aceste culori ma caracterizeaza pe minehappy. Iti doresc succes si numai binebatting eyelashes. Cu drag, Laura:-x.

| SmiiileXoXo a răspuns:

Verdee love struckx.Vad viata intr-un fond de culoare verde.pentru ca nu e nici roz[adica foarte frumoasa ] dar nici neagra[urata] e energica frumoasa cu partsi grele.e culaorea ideala love struckx