| andreea_4538 a întrebat:

Care este, din experientele voastre, cea mai buna lotiune autobronzanta? (si daca este posibil sa nu pateze foarte mult hainele) mersi :*

Răspuns Câştigător
| Cella a răspuns:

Ce.a de la Dove te prozeanza treptat ceea ce e foarte bine nu vrei imediat sa capeti o culoare ciudata si in unele locuri sa fi bronzata mai mult altele nuhee hee
Cius:X

3 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Pai nu am folosit personal, dar l-a folosit o prietena Autobronzant Magic Tan http://www.google.ro/......tp?/imgres

| LoL a răspuns:

Bourjois are un spray cei drept cam scump,da te bronzeaza misto, dar mai toate autobronzantele pateaza hainele, de aceea este recomandat sa nu folosesti haine de culoare deschisa. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Autobronzantele sunt toxice! Nu le folosesc pentru ca sunt barbat si ar fi penibil laughing Ai face bine sa nu le folosesti nici tu. Asteapta frumosul soare, si menajeaza-ti pielea, nu te lua dupa toate proastelewinking