| 009 a întrebat:

Care este(dupa parerea voastra)cel mai bun deodorant?

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Personal nu mă pot declara mulțumită de unul anume, toate lasă urme pe haine.
Cât privește apariția cancerului o altă noutate este că și hainele provoacă cancer de piele din spusele cercetătorilor.
Pa, pa.

| BRoxana a răspuns:

Mda.se zice ca cica e nustu ce factor pentru cancerul la san, orice mancam ne dauneaza, orice respiram tot ne dauneaza si se poate ajunge la cancer si bla bla blaoh go on deci deodorantul nu e ceva VAI MOR, rexona mii se pare cel mai bun, ma rog, nici nu am incercat prea multe, mereu am fost multumita de rexonathinking e ff bun si dureazabig grin

| Psihiatra a răspuns:

Dove are un deodorant minune laughing

| patty32 a răspuns:

Garnier, ala mineral love struck
E super bunbatting eyelashes

| pau89 a răspuns:

Lady Speed Stick.

| lavynika a răspuns:

Lady Speed Stick

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Eu folosesc deodorantul NIVEA Dry Comfort.Conţine minerale şi oferă 24 de ore de protecţie împotriva transpiraţiei şi garantează o piele uscată şi plăcută. Are un parfum foarte subtil şi discret, nu conţine alcool, coloranţi sau conservanţi şi are compatibilitate la nivelul pielii dovedită dermatologic.
Dacă îl foloseşti pe fiecare zi după ce te-ai spălat ai GARANTAT o piele uscată. De asemenea, dacă vrei să nu păteze trebuie să-l laşi să se usuce pe piele. Spre surprinderea mea, mi-a mers extrem de bine, pentru că din moment ce sunt la pubertate, transpiraţia este mai mare, mai ales dacă fac sport pe fiecare zi.
Încearcă-l şi după mai vorbim.happy
Bye!kiss

| r4uL a răspuns:

Sa stii ca toate deodorantele sunt bune. Dar imi pare rau sa zic asta. Am vazut si la televizor, mi-a spus si fratele meu mai mare : DEODORATUL poate provoca cancer

| deNisu a răspuns:

Deodorantul pentru mine este ca cel mai bun prieten. Nu fac nimic fara el il ador pur si simplu love struck
Nivea consider ca este cel mai "fita" in acest caz laughing)
Forta tataaaaa laughing

| kry5tyna a răspuns:

Garnier Mineralwinking

| pauladrian a răspuns:

Pentru barbati de la Nivea, pentru femei de la Rexona.

| Frau a răspuns:

Lady Speed Stick big grin

| Frau a răspuns:

@thepnboy. poate ai dreptate dar e un risc care trebuie asumat. totusi. nu poti sta pe caldura sa incepi sa mirosi ca un porc straight face

| SRB a răspuns:

Nivea for men roll-on silver protect.

| Rallucadela a răspuns:

Solid-Dove happy

| wannabe a răspuns:

Rexona

| Ionutzz97 a răspuns:

Rexona

| danny7 a răspuns:

Deniem roll

| sabry4u a răspuns:

Niveawinking

| Nixford a răspuns:

Dave