| Kokolina a întrebat:

Dupa parerea voastra, care este cel mai bun deodorant pentru femei?
Funda xD

Răspuns Câştigător
| Miree a răspuns:

Cam toate deodorantele sun bune, dar depinde şi de gusturile fiecăruia. Poţi încerca Dove.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Lady Speed Stick

| AnnaaaMaria a răspuns:

Cel mai bun deodorant pentru femei este acela de la Nivea invisible for black and white. În general, mai toate deodorantele sunt bune, dar acela e unul din puținele care nu lasă urme...

| BlackChocolate1 a răspuns:

Dove

| ElaT a răspuns:

Eu folosesc "Dove" si e foarte bun. Dar depinde de parerea fiecaruia.

| maryy25 a răspuns:

Cred ca Nivea invisible for black and white