| anonim_4396 a întrebat:

Care este mai bun si vreau detalii despre ele la ce se folosesc mai mult:gel,fixativ,spuma sau ceara?batting eyelashes Care e mai bun/a pentru, freza' big grin

Răspuns Câştigător
| alina_8632 a răspuns:

Buna! parerea mea este ca spuma este pe primul plan mai ales in cazul in care ai putin natural in par si il porti des ondulat pentru ca nu incarca f mult parul si si rezista, fixativul parerea mea este cel mai bine sa il folosesti at cand esti pe fuga ai nevoie ca parul tau sa stea rapid cum vrei u, atunci cand merzi la o zi onomastica, botez, nunta, banchet sau chiar de ce nu at cand nu ai parul spalat si urmeaza sa faci in acea zi si vrei sa nu fie ciufuliu.Gelul nu te-as sfatui sa il folosesti deoarece mie mi se pare ca ne cam cheleste podoaba caplara si nu are nici un aspect placut, iar ceara merge at cand vrei sa iti reuseacsa acele mici bucle perfecte insa nu cea de la welaflex am avut-o si nu imi place pentru ca incarca foarte mult parul si arata ca si and nu ar fi spalat ma rog cam asa le folosesc eu si asta e sfatul meu dar fiecare face cum doreste.Bafta:*

4 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Spuma este cea mai buna.
Recomand, pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceara este cea mai buna are mai multa durata si nu da aspect cleios poti folosi si fixativ, dar recomand ceara.

| iDizzySmile a răspuns:

Spuma si fixativ, gelul da aspect cleios parului.

| artagonlord a răspuns:

Depinde la ce, dupa ce faci baie te dai cu niste spuma si iti faci parul cum vrei, dupacea ca sa ramana asa te dai cu fixativ(ceara ii cam acelasi lucri cu fixativul)