| Heartless562 a întrebat:

Cum isi face Smiley freza? Ce isi pune in par de sta asa ridicat?
Ca vreau si eu sa imi fac parul sa stea ridicat (desi nu am freza ca el) si nu merge nimic...am incercat spuma, ceara de par, fixativ....nu`mi sta ridicat, cade ca o gogoasa plictisita straight face

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca si cu gel [poate tu ai parul mai moale fin/moale si de aceea nu iti sta]

| denisa123456 a răspuns:

Incearca cu placa de par si dupa foloseste ceara si f. putin fixativ si iti va iesi.sa anunti daca reusesti.