| anonim_4396 a întrebat:

Care este mai frumos: parul drept sau cret? happy

42 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Cret, mi-ar fi placut sa-l am asa...al meu e drept si nu prea ma avantajeaza happy
Deci... optez pentru cel cret big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Părul drept e simplunu nu ai la ce te uita. Însă părul creţi e dosebit. Orice buclă e deosebită. Chiar dacăcreţi e greu de aranjat merită. Eu am părul creţ şi toţi îmi fac complemente.Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreţ

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambele! Depinde acum si de fizionomia fetei, insa sunt de parere ca in ultima vreme parul cret a devenit un moft pentru mai majoritatea fetelor, dar nu se gandec ca atunci cand il ai cret nu poti sa-l aranjezi atat de repede si in atatea moduri ca atunci cand il ai drept, iar fetele care-l au cret nu se gandec ca atunci cand il ai drept obti mai greu bucle ca cele naturale! eu sunt ondulata, dar genul acela de ondulat care e mai drep la radacina si cret la varfuri! E ciudat si in al doilea rand greu de cuafat si intretinut! Eu una as vrea sa-l am cret si la radacina si sa am mai mult volum insa acest lucru mi se intampla decat vara, iarna parca e mai plostit si mai moale! Asa ca fiti multumite cu ce aveti caci ambele variante au si dezavantaje si avantaje!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cretbig grinbig grinpentru ca par drept vezi aproape la oricine, in schimb par cret nu vezi la oricine.Este un par foarte frumos si poti sa-l arangezi cum vrei...eu intodeauna mi-am dorit par cret:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu il am cret, si vreau sa-l am drept crying, sau macar ondulat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambele

| dince a răspuns:

Eu il am cret si il vreau drept

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cret imi place da nuuam parul cret probabil ca nici nu stiu nimeni despre parul cret in fiiine imi place pur si simplu ca voluminos pwwp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cret :X

| alexandrina_2930 a răspuns:

Doamne par cret e o tragedie nul suport.mor cind il vad in fata ochilor mei...e o napaste.cea mai urita intimplare.parul drept e frumos e super este aranjat mereu.unde parul cret aranjat doamne parca esti oo sparietoare. bufant nici incolo nici incoace. deci numi place.prefer drept cum e la mine

| Adriana26 a răspuns:

Eu il am foarte lung si drept. Toate prietenele mele ar vrea sa aiba parul meu. Mie mi-ar place sa-l am ondulat, mi se pare mult mai frumos...