| petalouda a întrebat:

Care este moda blugilor in 2013? se mai poarta cei cu talie joasa sau rupti?

3 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Se poarta cei de anul trecut cu unele conditii: Nu te fac sa arati ca o balena; Nu copie ideea unui hipster ce si-a ratat cariera.

| ChloeCupcake a răspuns:

Buna! Uite mie imi plac foarte mult blugii colorati. Eu am gasit in Zara unii kaki, si nu erau mai scumpi de 150 lei. Se poarta si cei caramizii sau culoarea zmeurei. Mie imi plac si cei albastri inchisi. Dau bine pe oricine. :*