| RoxyLavy a întrebat:

Care este reprezentant sau lider avon? Am primit un mesaj : comanda dumneavostra a fost blocata intrucat valoarea sa a depasit creditul disponibil.Detali la cord. dvs,, ce inseamna? e din cauza ca nu am platit ultima factura inca? mai am timp sa o platesc...si totusi daca e din cauza aia, odata ce o platesc se va debloca si va fi livrata? sau daca nu din ce cauza ar putea fi blocata? e numai de 450 lei comanda...multumesc.

3 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Buna!

depinde a cata campanie esti
in primele 2 campanii nu ai credit decat de 400 ron
daca nu ai platit comanda precedenta sigur ti se va bloca

dupa ce platesti suna la 021 311 85 55 apasa tasta 2 pentru a intra in legatura cu un consultant si spune-i ca ai platit pentru ati fi deblocata comanda

coordonatoarea ta nu te ajuta?
daca mai ai probleme da-mi mail la avonromania1@yahoo.com

te voi ajuta cu mare drag!

http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/2.Reprezentant

| tixytix a răspuns:

Depinde cat de veche esti in firma. daca esti in primele luni nu poti da o comanda mai mare de 400 lei.dao din nou dar imparteo in 2 comenzi...pentru a primi toate produsele+ mai multe cadouri

| BUTKOVICS a răspuns:

Si eu am primit un mesaj identica cu a ta...dar coordonatoarea mea(daca se poate numi asa) nu ma ajuta cu absolut nimic, pot sa i-i scriu pe mess sau email niciodata nu i-mi raspunde sunt disperata nu stiu la cine sa apelez cand am nevoie de ajutor.Bine ca am intrat si eu pe acest site ca am inteles care e problema cu comanda blocata.msi