| VanillaSpice a întrebat:

Care este strugurelul vostru preferat si de ce ? cat mai multe raspunsuri

5 răspunsuri:
| bibbiii a răspuns:

Nivea deoarece este foarte bun si se vad rezultate in cateva zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa. Am observat ca desi am buzele ok, ma dau cu balsam de buze si dupa 3 ore cand se duce balsamul buzele raman uscate. De ce oare thinking
Cititsem si un articol in care zicea ca balsamul creaza mai mult dependenta decat bine. Si o tipa confirma treaba, zicea ca se dadea zi de zi cu balsamul si cand a plecat in vacanta uitand balsamul buzele ei s-au uscat in ultimul hal.

| AmanoYuno a răspuns:

Cele de la Yves Rocher si cele de L'occitane.
ambele sunt firme franceze, foarte naturale si baga in strugurele unt de shea la greu.acesta hidrateaza f bine buzelehappyti le sugerez!
te pup! papa``love struck

| greta02 a răspuns:

LipBalm de la lady's, pentru ca e doar 6 lei si e foarte bun, hidrateaza super bine si miroase excelent! ti-l recomand!

| GreenShinyApple a răspuns:

Depinde.Neutrogena daca am buzele crapate.Rezultatul este mereu bun si rapid.Insa strugurel doar ca luciu prefer Beauty Rush de la Victoria's secret.Il au pe mai multe culori.big grin