| Àηđяεëa a întrebat:

Care este treaba cu cuponul de reducere de la eyes lips face? Fundita happy

3 răspunsuri:
| emilghitta a răspuns:

Poftim - "Daca aveti un cupon cu cod valid e.l.f. si doriti sa il folositi pentru ofertele speciale, doar urmati pasii care vi se solcita:
- cumparati ce doriti si puneti in cosul de cumparaturi
- la finalul sesiunii de shopping, vi se va solicita introducerea codului de pe cupon intr-o casuta special creata pentru acest scop
- finalizati comanda la fel ca si in oricare alta data.
Cand veti primi emailul de confirmare al comenzii, vi se va aplica reducerea la produsele la care aceasta este valida.

Daca nu aplicati corect la acea oferta si nu introduceti codul corect, promotia nu va fi valabila, reducerea nu se va regasi in pret"

| Àηđяεëa explică (pentru emilghitta):

Asta am gasit si eu, dar cum fac rost de el