| CrazyGirl16 a întrebat:

am si eu o intrebare. Am descoperit un site de cupoane de reducere nuit kuponiadathinking , dar nu inteleg cum se calculeaza reducerea din pretul initial si care e faza cu cuponul cumparat etc etc. De exemplu este o oferta in care din pretul initial de 230lei se aplica o reducere de 82% daca cumperi un cupon de reducere de 42 lei thinking . Imi explica si mie cineva cum se face? Ca banuiesc ca daca cumpar cuponul ala nu o sa imi dea ceea ce am vazut eu acolo pe gratis ...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa cumperi ceea ce este acolo sau sa benficiez de oferta produsului platesti doar 42 lei in loc de 230 cat era normal. Apoi cand expira oferta o sa primesti un voucher pe mail si il printezi si tu cu voucherul ala te duci la firma care detine acel produs si dai voucherul si ei iti dau produsul

1 răspuns:
| Aileen_Adrianna_1988 a răspuns:

Eu am cumparat de pe www.pretulmini.com un HTC Tatoo Refurbished cu doar 200 Lei, in loc de 450. Reducerea a fost de peste 50%, iar telefonul era ca nou, neatins :), in pachetul producatorului cu toate accesoriile aferente. Super!