| camelya_1945 a întrebat:

Care fond de ten are o putere mai mare de acoperire? Inffaible de la L'Oreal sau Giordani Gold de la Oriflame?

Răspuns Câştigător
| Lacoste a răspuns:

Buna, cel de la L`Oreal clar.Nu poti compara L`Oreal-ul cu Oriflame-ul.

4 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Cel de la LOreal are putere de acoperire, insa cel mai bun fond de ten cu putere de acoperire este Revlon Colourstay.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com

| pau89 a răspuns:

L'Oreal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inffaible are putere mai mare de acoperire.
Cel de la oriflame la fel ca si cele de la avon nu au putere de acoperire deloc. Daca vrei sa astupi vreun cos sau o pata iti recomand Inffaible sau cele de la vichy.

| anitutza13 a răspuns:

Depinde care giordani gold si ce ai vrea sa acoperi mai mult cosuri sau doar simpu puncte negre roseata etc...ambele au putere de acoperire insa giordani nu acopera cosurile mari