| 10011993 a întrebat:

Fetelor, ce fond de ten sa aleg? Giordani Gold cu minerale de la oriflame sau fond de ten calmant de la Avon?

12 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Giordani Gold pentru ca din cate am aflat are minerale. Cosmeticele pe baza de minerale sunt foarte ok pentru ten, nu ingrasa, nu strica, dureaza mai mult, nu usuca pielea, acopera urmele. sunt chiar perfecte.

| Psihiatra a răspuns:

Eu asi alege cel de la Avon.Am unul si se potriveste perfect cu tenul meu.Paarca nici nu l`asi purta

| annna a răspuns:

Giordani Goldwinking

| chels95 a răspuns:

Giordani

| aDDa_4644 a răspuns:

Giordani Gold l-am avut acum 1 an si mi s-a terminat, dar l-am cumparat din nou ...Ill iubesccccccccccccccccc:X

| xJelenaTrueLove a răspuns:

Iti recomand Giordani Gold e mult mai bun si da efecte rapide si acopera cu usurinta

sper ca te-am ajutat

| georgi18 a răspuns:

Clar Giordani Gold happy

| georgi18 a răspuns:

Clar Giordani Gold happy

| Doloresidk a răspuns:

Eu as alege Giordani Gold cu minerale big grin

| TpuNoName123 a răspuns:

Giordani Gold cu mineralewinking

| zUzUkidoO a răspuns:

Eo` zic sa alegi Giordani Gold... in general produsele de la Oriflame sunt mai bune decat cele de la Avon, pentru ca sunt testate pe oameni, iar cele de la Avon sunt testate pe animale...
Sper ca te-am ajutat `! happy

| darlyhhh a răspuns:

Giordani Gold cu minerale fara indoiala! Fondul de ten de la Giordani e cel mai bun, nu am auzit pe nimeni sa se planga. E pentru orice tip de ten, mai ales cel cu minerale. E perfect! Cele de la Avon nu mai au farmec de mult!