| gabitsssu a întrebat:

Care fond de ten este mai bun: maybelline affinitone sau giordani gold?[funda pentru cel mai bun raspuns][:X]

3 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Maybelline affinitone! Se intinde cel mai bine, acopera petele si imperfectiunile si nu lasa urme pe fata, este potrivit pentru toate tipurile de ten si are un bun raport calitate-pret. happy

| Dweea a răspuns:

Giordani gold.e foarte bun

| Elisss a răspuns:

Eu folosesc giordani gold de 2 ani de zile si sunt foarte multumita de el, adica se intinde foarte bine, acopera foarte bine imperfectiunile pieli si nici nu se cunoaste ca te-ai dat cu fond de ten. Dar acum depinde de ten cel mai bine ar fi sa le incerci pe ambele :*