| anonim_4396 a întrebat:

Care fructe sunt cele mai bune pentru slabit?

14 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mere, cirese, visine, ananas, kiwi, grepfruit, pepenele rosu, lamaia etc...(au calorii putine).

| YLLL a răspuns:

Prunele, vişinele .toate fructele din care se fac gem ingrasa.+struguri portocalele etc. au zahar`
Iar fructele bune pentru slabit nu ştiu care sunt.

| Ana a răspuns:

Bananele ingrasa, cele mai bune dup parerea mea sunt merele, portocalele si pepenele rosu

| Silvia a răspuns:

Stiam ca pepenele rosu...si kiwi parcabig grin

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Marul, pepenele rosu, prunele, bananele & portocalele.

| oz a răspuns:

Bananele.

| girlxx21 a răspuns:

Pepenele e cel mai bun!

| taylor a răspuns:

Grapefruit si lamaiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ananasul, kiwi, lamaie, grepfruit, pepene rosu, mere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pepenele rosu... eu aveam 60 de kg si am mancat pepene rosu in fiecare zi, timp de o luna si am slabit 5 kg... bine intales si cu exerciti fizicewinking succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciresele

| pysysexyshyrea a răspuns:

Eu stiu ca merele sunt cele mai recomandata in diete! si portocalele sunt bune, in general cele care nu sunt fffffff dulci sunt recomandate in diete! pa-pa!

| alexutza4youaly a răspuns:

Pai in afara de:prune banane pere si struguri astea ingrasa iar celelelte fructe se pot consuma in orice cantitate doresti daca vrei iti dau o reteta de slabit 5 kilograme in doua saptamani chiar merge am incercat