| adybitals a întrebat:

Ce fructe mi-ati recomanda pentru. slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Pentryu slăbit cel mai mult ajută merele dar și alte fructe.
Evită bananele și mandarinele,au multe calorii.
Mănâncă pomelo,pere,grepfruit,kivi,mango,ananasul. Orice fruct este bun,du-te la cumpărături și alegeți.
Ai ales bine ca dietă o dietă de fructe, acestea te ajută să slabești frumos și în primul rând sănătos.
Să nu mănânci struguri în dieta ta, poate un chiorchine mititel și atâta.

Sper că te-am ajutat!
Să ai succes la dietă!
Numai bine!

11 răspunsuri:
| Bluef4 a răspuns:

Niciodata banane sau struguri, asta e clarhappyin rest poti manca mere, pere, prune, poti lua si portocale, lamai dar citrice mai putin, doar atunci cand ti-e poftahappy

| SugarAndSpice a răspuns:

Grefe si citrice de toate felurile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mere banane kiwi mango grapefruit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mere,pere te sarut la revedere kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TI-as recomanda merele ananasul mango grapeffruit si kiwi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Portocalele si grefele sunt cele mai bune te asogur am fost in situatia assta

| eu_3382 a răspuns:

Mere.cidrul de mere te ajuta sa slabesti

| SammyAleXxX a răspuns:

In primul rand merelewinking Merit o funda?

| carmenpaula39 a răspuns:

Pai...sincer cred ca merele sunt bune, dar du-te la un doctor mai bine...eu nu sunt sigura

| jupbogdan a răspuns:

Mere Grefuit... dar nu baga 20 pe zi ca nu ai facut nimic.dar fara putin sport.nu vei face nimic

| Analia91 a răspuns:

Merele sunt cele mai bune fructe pentru slabitkiss